سربازان گمنام؛ دژ مستحکم گمنامی و اوج سرافرازی

سربازان گمنام امام زمان(عج) تمام موفقیت ها و سرافرازی های داخلی و بین المللی را در نهایت گمنامی و دژ مستحکم بی نشانی خویش ثبت نموده و رقم زده اند.


سربازان گمنام امام زمان(عج) تمام موفقیت ها و سرافرازی های داخلی و بین المللی را در نهایت گمنامی و دژ مستحکم بی نشانی خویش ثبت نموده و رقم زده اند.
نیمه شعبان سالروز میلاد حضرت مهدی موعود(عج) یادآور حماسه عزیزانی است که به لقب زیبای سربازان گمنام امام زمان(عج) انتساب یافته و با رهیدن از تمام تعلقات دنیوی، همه خطرها را مستقیما به جان می خرند تا با چشمان بیدار و تیزبین خود، امنیت جامعه اسلامی را تمام و کمال تامین نمایند.
تقدیر واقعی امروز از آن این قهرمانان است که دژ مستحکمی از گمنامی خویش ساخته اند تا در پناه آن، با دقت رگه های نفوذ و تهاجمات خاموش دشمنان را رصد نمایند و بسترهای رشد و توسعه کمی و کیفی امور فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، تکنولوژی و فن آوری و دست یابی به اصول و آرمان ها و به طور کلی عزتمندی و صلابت نظام را فراهم نمایند.
بدون شک در کشاکش زندگی روزمره و آناتی که ممکن است هرگونه تهدید امینتی در فضاهای فیزیکی و مجازی نسبت به جامعه پویا و رو به پیشرفت را به چالش بکشاند، نقش سربازان گمنام امام زمان(عج) که در سایه سار تبعیت از رهنمودها و تدابیر مقام معظم رهبری و در جهت پاسداشت دستاوردهای انقلاب اسلامی و خون مطهر شهیدان والامقام، با حرکت های جهادی خود سایه انواع تهدیدات را از این مملکت علوی دور می نمایند، بر هیچ کس پوشیده نیست.
اگر امروز تفکر پیشرفت همه جانبه کشور در حوزه های مختلف مطرح می شود، قطعا بسترسازی امنیت پایدار و فراگیر از ملزومات گسست ناپذیر آن است و البته هوشیاری و بصیرت دائمی مردم بیدار ایران اسلامی و همدلی مسئولان و تلاش جمعی در راستای حرکت جامعه به سوی تعالی در کنار تلاش های تمامی رده های نیروهای مسلح کشور است که می تواند مکمل تلاش شبانه روزی بانیان و حافظان امنیت باشد.
امنیت مثال زدنی ایران اسلامی در حال حاضر به گونه ای است که ضمن ایجاد رعب و وحشت در دل خفاشانی که هر لحظه با توطئه های آشکار و پنهان و سلفی گری و توحش و ... در منطقه در فکر مکر و کید ضربه زدن به ساختارها و ارزش ها و سرمایه های نظام هستند و سربازان گمنام ضمن سخره گرفتن سرویس های اطلاعاتی دنیا، گوی سبقت نظام را در اشراف اطلاعاتی و خنثی نمودن توطئه های دشمنان از سازمان های مشابه ربوده است.
تبرک نام سربازان گمنام به نام نورانی امام زمان(عج) و بزرگداشت تلاش های عاشقانه، عالمانه و خالصانه آنان در خجسته سالروز میلاد منجی عالم بشریت، نویدبخش آن است که این قهرمانان خاموش با تاسی به رهنمودهای نایب بر حق امام زمان(عج) تا رسیدن به صبح ظهور، دمی از تامین امنیت جامعه چشم بر نمی دارند تا همراستا با آرمان های شهیدان بزرگوار انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم، دست طمع ظالمان و مستکبران را از این مرز و بوم قطع نمایند.
در سالروز بزرگداشت سربازان گمنام امام زمان(عج) یاد و خاطره تمامی شهدای گرانقدر بخصوص شهدای عرصه امنیت و مرزداران شهید را گرامی می داریم.

اخبار مرتبط