شهدا اسناد بطلان حقوق بشر آمریکایی هستند

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان قم گفت: شهیدان والامقام بویژه شهدای «بی نشان» انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بخشی از اسناد حقوق بشر آمریکایی و نشاندهنده پوچی و بطلان آن هستند.


به گزارش خبرنگار دفاع پرس از قم، «احمد حسینی» در جلسه هیئت امنای حرم دو شهید بی نشان شهر قنوات که ظهر امروز در محل بخشداری مرکزی برگزار شد، اظهار داشت: هفته حقوق بشر آمریکایی فرصتی است تا بار دیگر فهرستی از جنایات آمریکایی ها نسبت به ملت مظلوم ایران اسلامی مرور و بی اعتباری آنچه که آمریکای جنایتکار به نام حقوق بشر می خواند، نزد همگان عیان و اثبات گردد.
وی افزود: در هر روز از تاریخ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تاکنون، جنایاتی در ایران اتفاق افتاده که نقش و نفوذ استکبار جهانی و بخصوص آمریکا در آن کاملا مشهود است و طرح ریزی و اجرای این جنایات شوم بصورت پنهان و آشکار به انحاء مختلف همچنان ادامه دارد.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان قم خاطرنشان ساخت: جنایاتی همچون بمب گذاری در مسجد ابوذر تهران در 6 تیر و بلافاصله انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی در 7 تیر 60، شلیک ناو آمریکایی وینسنس به هواپیمای مسافربری در خلیج فارس در 12 تیر 67 و شهادت حدود 290 مسافر بیگناه، حمله شیمیایی به سردشت در هشتم تیرماه 66 و شهادت بیش از 110 نفر و مجروحیت شیمیایی بیش از 8 هزار تن از مردم مظلوم این شهر و شهادت شهید محراب آیت الله صدوقی در 11 تیرماه 61 به عنوان نمونه هایی از جنایات آمریکا و خوی ددمنشی نظام سلطه ثبت و ضبط شده است.
وی افزود: وجود 13 هزار شهید بی نشان و مفقود از دوران مبارزات انقلاب اسلامی تا هشت سال دفاع مقدس در جای جای این مرزوبوم نیز اسناد مظلومیت نظام اسلامی و همچنین سند رسوایی مدعیان حقوق بشر آمریکایی است زیرا آمریکا در به شهادت رساندن مردم بیگناه ما نقش اساسی، مستقیم و انکارناپذیر دارد.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان قم تاکید کرد: هفته دوم تیرماه که بدرستی به نام هفته حقوق بشر آمریکایی نامیده شده است، در واقع زمانی برای تبیین جنایات آمریکا در تاریخ و جغرافیای انسانی و ارائه تعریف وارونه از سوی این رژیم درباره «تروریسم» در جهان است.
وی یادآور شد: در کشورهای جهان هر جا آشوب و بلوا و جنایتی رخ می دهد، سرنخی از آمریکا و طرح های فتنه گرانه اذناب آن وجود دارد و کارنامه متعفن حقوق بشر آمریکایی از جنایات فجیع در هیروشیما و ناکازاکی گرفته تا تحریم و غائله تجزیه طلبی و ترور شهروندان ایرانی بدست منافقین و گروهک تکفیری صهیونیستی داعش، مملو از جنایاتی است که بطلان ادعای خقوق بشر آمریکایی را به اثبات می رساند و بیش از همه بی اعتمادی کامل نسبت به تمامی عهد و پیمان ها و ادعاهای نظام سلطه را عیان می نماید.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط